Czy seks z grubą może być przyjemny?

Wielu z Was się pewnie zastanawia, jak to jest z grubymi ludźmi i seksem.

Gruby człowiek, jak wiemy z życia, to taki od lekkiej nadwagi po otyłość. Według internetów – zwały mięsa, fałdy tłuszczu i leżenie bez ruchu w obawie utraty życia przez przygniecenie lub złamanie łóżka (no dobra, umówmy się, ze to drugie nie jest takie trudne, jeśli to najtańszy model z IKEA – BTDT). Internety w ogóle są podłe, bo, kiedy zajrzałam tam, robiąc research do tego tekstu z czystej ciekawości, to stwierdziłam, że powiem Wam jednak, jak to jest naprawdę, bo fora internetowe są pełne przykrych słów pisanych przez podłych ludzi, frustratów i takich, którzy chyba czuli potrzebę napisania czegokolwiek, byle tylko napisać. Czasem to, co piszą, nie przypomina żadnego języka – tym bardziej polskiego.

Pytałam kiedyś znajomego, ze sporym doświadczeniem z kobietami, jak to naprawdę jest. Nie mogłabym się spytać żadnego z moich byłych chłopaków, czy nawet obecnego – bo wiecie – badania nie byłyby wiarygodne i miarodajne. W każdym razie, na pytanie: „Czy jest jakaś różnica między szczupłą a grubą w łóżku?”, usłyszałam, że:

ABSOLUTNIE NIE, często jest tak, że grube bardziej się ‚starają’ – nie chcą się wpisać w krążące w internecie stereotypy, a właśnie ‚normalne’ leżą jak kłody – nie jest to oczywiście zasadą, ale pamiętajmy też, że nie zawsze szczupłe znaczy wygimnastykowane. Minusem jednak może być fakt, że nie zawsze da się kochać w bardziej ekwilibrystycznych pozach – ale stanowczo mój umysł przywołuje mi więcej niż jedną, kiedy o tym pomyślę. Doświadczenie również.

Stresująca może się wydawać pozycja ‚na jeźdźca’ – ale śpieszę Was uświadomić, że przeciętny człowiek, szczególnie ten z nadwagą jest świadom swojej wagi i stara się robić wszystko, żeby nie przytłoczyć partnera – no chyba, że złośliwie. Bezwładność nawet z relatywnie lekkiego człowieka robi ciężką, przytłaczającą górę mięsa.

Podobno (Misiu tak twierdzi) w tkance tłuszczowej są produkowane jakieś hormony za bycie napalonym i ochotę na seks. Ja nie wiem, czy wierzyć – bo jakkolwiek nie jestem fanką sportu, tak do łóżka nie trzeba mnie zbyt długo zapraszać – znam jednak takie, które nie lubią/prawie zawsze nie mają ochoty – niezależnie od kilogramów. A jak to jest  Wami? Mocno wierzę, że jednak zabierzecie głos w sprawie!

Tara Lynn

Niestety, nie wiem, jak to jest z uprawianiem seksu z grubym facetem, bo zwyczajnie nie miałam takich doświadczeń. Śpieszę jednak donieść, że żaden z moich byłych nie zginął przygnieciony zwałami tłuszczu, żaden nie narzekał, że nie może znaleźć odpowiedniej części ciała i nie wie, co z nią zrobić.

Jest jednak jedna, bardzo ważna rzecz, która może zepsuć cały nastrój. Bez ubrania, jak wiemy – wszyscy jesteśmy nadzy. Nie każdy z nas ma ciało jak z katalogu – a to cycki nierówne, większy lub mniejszy zwis w okolicy brzucha, cellulit… cokolwiek. I nie zawsze nasze kompleksy są zmyślone. Pamiętam, jak dla mnie stresującym było rozbieranie się, jak się z Misiem zaczęliśmy spotykać. Sam seks spoko – ale tylko przy zgaszonym świetle, żeby nie widział przypadkiem czegoś, czego nie powinien! A wszystko dlatego, że mój były chłopak rok wcześniej zrobił mi awanturę o to, że przytyłam i on się czuje oszukany. I że mu się nie podobam. I teraz tak sobie myślę – że przecież nikt nas nie zmusza do bycia do bycia/sypiania z kimś, kto nam się nie podoba. Jasne – jeśli to jest dłuższy związek – trzyma nas ze sobą pewnie miłość, przyjaźń, przyzwyczajenie, dzieci, kredyt mieszkaniowy…i to, jak wygląda ciało partnera nie jest najważniejszą sprawą na świecie, ale jeśli to jednorazowa przygoda – sami sobie odpowiedzcie.

Reasumując – podobno nie ma różnicy w doznaniach, czy ładna, czy brzydka. Gruba, czy chuda. Cipka to cipka. No ale chyba nie do końca o to chodzi, nie? Dla mnie seks to przede wszystkim coś, co się dzieje między dwojgiem ludzi – wierzę, że nie ma udanego związku, bez dobrego seksu i już. Szukajcie, a znajdziecie. Ja znalazłam. Ale nie wiem, czy mnie nie rzuci, jak schudnę.

Denise Bidot

 

Tytułowe zdjęcie – Ashley Graham

You Might Also Like