Wyniki ankiety + pierwsze urodziny party!

shoes-770420_1280

Niedawno prosiłam Was o uzupełnienie krótkiej, bezbolesnej ankiety, która dałaby mi pogląd na to, czemu mnie czytacie i jak bardzo czujecie, że jest fajnie. Przyznaję, że tylu miłych słów, to chyba w życiu nawet od Misia nie słyszałam! Jesteście absolutnie super i bardzo Was kocham, serio. Tak bardzo, że podzielę się z Wami tym, co z tych ankiet wynika, o!

Co Wam się podoba

Dobrze wiemy, że jakbyście nie lubili czytać moich wypocin, to by Was tu raczej nie było, więc tylko cichutko wspomnę, że mnie bardzo lubicie i piszecie, jaka jestem super – te słowa to miód na me serce, wiatr w żagle i poklepanie po pleckach. Od razu bardziej wierzę w to, że to wszystko ma sens. I od razu bardziej mi się  chce pisać, bo wiem, że ktoś to będzie czytał – taka samo nakręcająca się maszynka.

Co Wam się nie podoba

Postulujecie o to, żeby wpisy były częściej. Mam nadzieję, że nie straci to na jakości wpisów, ale zapowiadam wpis przynajmniej raz na tydzień – ale nie wykluczam jakichś bonusików raz na jakiś czas.

Domagacie się też więcej zdjęć i stylizacji – nie wiem, czy moja szafa ma tak ciekawą zawartość, żeby o tym pisać, oraz, żeby na zdjęciach nie było zbyt monotonnie, ale postaram się coś ogarnąć w tym temacie. Jeśli zaś chodzi o same zdjęcia – ważniejsza jest dla mnie treść, którą chcę Wam przekazać – a czasem nie jestem w stanie wyrwać, żeby zrobić zdjęcia, bo wiecie – praca i inne obowiązki – czasem życie offline też bywa spoko. Podobno.

O czym chcecie jeszcze przeczytać

Nie tylko o grubasach i byciu grubym. Chyba reaktywuję dział z serialami!

Ktoś napisał, że o dietach i odchudzaniu – myślę, że jest tyle blogów na ten temat w internecie, że ja nie muszę o tym pisać.

Coś miłego

Szalenie się cieszę za każdym razem, kiedy piszecie, że odzyskałyście wiarę w siebie, albo że spojrzałyście na siebie bardziej przychylnym okiem.

Włosy farbuję farbą fryzjerską mniej więcej raz w miesiącu. W domu. Zraziłam się do farb drogeryjnych jakiś czas temu. I są drogie.

Ja też mam ochotę wypić z Wami te wszystkie proponowane kawy i piwa. Wpisujcie miasta!

A kto nie był wczoraj na krakowskich urodzinach, niech żałuje, bo było super. Mam nadzieję, że za rok powtórzymy to w jeszcze większym gronie – całe Forum dla nas! A zdjęć nie ma, bo nie chcę, żeby Wam było smutno, że takie fajne party Was ominęło!

Jeszcze raz wielkie dzięki, tym, co byli, że przyszliście – milion serc i tona miłości!

Sztuczne Fiołki

Sztuczne Fiołki

You Might Also Like