Targi Size Plus w Poznaniu

W sobotę, 23 kwietnia w Poznaniu, w Galerii MM, odbyły się długo wyczekiwane przez wszystkich i szumnie ogłaszane w mediach Targi Size Plus, organizowane przez Plus Me Project i Studio Gawagai.

Bez owijania w bawełnę powiem Wam – jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem, bo raczej nie miałam dobrych doświadczeń z targami i konferencjami size plus. Nie wiem, co zagrało w tym przypadku bardziej – zgrany zespół, zaangażowanie dziewczyn, czy fakt, że dały sobie na organizację całego przedsięwzięcia aż sześć miesięcy – prawdopodobnie wszystko po trochu.
Bardzo podobała mi się przestrzeń w której były zorganizowane Targi – w samym centrum galerii handlowej, w której życie toczyło się swoim zwykłym rytmem.

IMG_3118-001

fot. Daria Mochalska

Dla mnie tego typu wydarzenia są super przede wszystkim z jednego powodu – można dotknąć (i zmierzyć!) wszystkich ciuchów marek, które na co dzień mogę podglądać tylko w internecie – no i odpadają koszty przesyłek, czas oczekiwania i cała reszta. Czego jak czego, ale firm odzieżowych na targach nie brakło – a nawet pojawiły się nowe firmy, którym na pewno warto się przyjrzeć (na przykład Inna Ty, których sukienkę miałam na sobie na targach – kocham miłością nieskończoną za wygodę!).

Sukienka piękna na mnie, widok na miasto za mną!

Sukienka piękna na mnie, widok na miasto za mną!

Organizatorki pomyślały także o pokazie mody, w którym poszły ‚zwykłe dziewczyny’ – pokazały ciuchy firm obecnych na targach firm na dziewczynach, które rzeczywiście te sukienki kupują, a nie tylko prezentują – nawet ja się załapałam!

fot. Daria Mochalska

 

fot. Stefanolla

fot. Stefanolla

 

Nie umiem w modeling, ale cóż mogłam innego, kiedy tłumy wiwatują?

A video posted by Agata (@acia007) on

…chociaż niewątpliwą wisienką na torcie był pokaz sukien ślubnych od Agnes, o której już pisałam:

Agnes

fot. Daria Mochalska

Nie wiem, czy pamiętacie taki konkurs na metamorfozę – ale na targach był jego finał. Poznajcie Asię w dwóch sukienkach ByLola:

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Ale wiecie, co było najlepsze? Że mogłam z wieloma z Was normalnie się spotkać, pogadać, przybić piątkę albo zwyczajnie… napić się kawy! I to jest coś, dla czego z niecierpliwością czekam na kolejne takie wydarzenie w świecie size plus!

Cel zaliczony! Z najcudowniejszą blogerką??? #targiplussize #targiplussizepoznań

A photo posted by Olena P. (@piecuchova) on

You Might Also Like